Home SHOWBIZ Adelina Berisha – shumë bionde

Adelina Berisha – shumë bionde

Këngëtarja lozonjare Adelina Berisha është bërë e njohur për publikun e gjërë qysh kur ishte fëmijë. Adelina, gjithmonë ka qenë e njohur dhe e dashur.

Me kalimin e viteve, Adelina Berisha ka dalur komplet nga hija e fëmijërisë, bile në pamjen e saj nuk ka mbetur thuajse asgjë nga kohët e shkuara.

Adelina, është prej atyre që synon senzacionin, edhe përmes pamjes. Këngëtarja sapo ka ndryshuar modelin e flokëve – është bërë shumë më bionde dhe po duket shumë bukur.

Berisha, këto kohë po merr pjesë në festivalin e muzikes moderne shqiptare ‘’Top Fest’’. Kënga e saj me titull ‘’Për ty’’ nuk ka kaluar pa u vërejtur nga audience e gjërë.

Previous articleShumëkatëshet e “Hysit” në tokën e shtetit
Next articleKë e takojë Genta Ismaili në Prizeren?