Home SHOWBIZ ADELINA ISMAJLI NUK PLAKET

ADELINA ISMAJLI NUK PLAKET

Për këngëtaren dhe diven e muzikës sonë, Adelina Ismajli duket se vitet nuk kanë lënë asnjë gjurmë.

Ajo është e freskët dhe në top formë, ashtu siq e njohim edhe në vitet e mëhershme. Këtë na e dëshmon edhe vet këngëtarja, kur në rrjetin sociale Instagram poston foto të ndryshme.

Për festën e gruas, 8 Marsi, Adelina ka performuar në Gjermani dhe siq shihet në foton më poshtë, ajo duket më bukur se kurdoherë./10minuta/

Adelina Ismajliii

Previous articleÇështja e punëtorëve të Fabrikës së Tubave përplas Kuvendin me Qeverinë
Next articleNORA NGRE PESHA PËR TRUPIN PERFEKT