Home SHOWBIZ ADELINA “ZHVISHET” PARA PASQYRES

ADELINA “ZHVISHET” PARA PASQYRES

adelinaKëngëtarja atraktive nga Maqedonia, Adelina Tahiri shquhet për format dhe linjat seksi të trupit.

Asetet e saj, këngëtarja shpeshë na i prezenton nëpërmjet performancave në mbrëmje të ndryshme dhe klipe. Por, kur nuk ka për të sjellë një projekt të ri, Adelina mban afër fansat me fotot e ndryshme që poston në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto provokuese duke pozuarpara pasqyrës, me qizme të gjata por me shumë pak rroba vesh. Me këtë foto këngëtarja u ka uruar fansave natë të mirë, ndërsa këta të fundit i kanë bërë komplimente

Previous articleMburret Nora Istrefi
Next articleMUZIKA NGADALËSON PLAKJEN