Home SHOWBIZ Afërdita Dreshaj vjen me foto super-hot! (Foto)

Afërdita Dreshaj vjen me foto super-hot! (Foto)

Afërdita Dreshaj duket se po e shijon jetën e saj në maksimum. Ajo ka bërë disa foto shumë të nxehta në Miami, ku po shijon pushimet.

Këto foto ajo i ka postuar në profilin e saj në Instagram dhe për to ka marrë pa fund pëlqime dhe komente.

Previous articleBayerni, rasti i Ronaldos për ta thyer rekordin e Messit
Next articleDeputetët “përplasen” me Policinë e Kosovës