Home SHOWBIZ Aferdita: Kam gjak shqiptari

Aferdita: Kam gjak shqiptari

Aferdita Dreshajt nuk i pëlqen që njerëzit në vende të ndryshme të botës mendojnë se ajo është suedeze.

Së paku kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi në rrjetin social Twitter.

“Jo nuk jam suedeze! Kudo që shkoj kanë këtë përshtypje. Kam gjak shqiptari, zemër…”, ka shkruar ajo.

Modelja dhe këngëtarja ndodhet në Spanjë për angazhimet e saj në modelim.

Previous articleSerbët me listë unike në zgjedhje
Next articleJolie siç nuk e keni parë më parë, më e egër dhe ekstravagante