Home SHOWBIZ Andy Gramm e kthen Fugën me këngë

Andy Gramm e kthen Fugën me këngë

Andy Gramm dhe Fugaa e kalanësuar projektin e tyre, të cilin e ka quajtur “zero”.

Pas mungesës së Fugaas, ai është kthyer përsëri me Threedots Production, përkatësisht me bashkëpuntorin më të ngushtë të Florit, Andy Gramm dhe kanë punuar në një këngë ritmike e mjaft të pëlqyeshme.
Kënga është e punuar nga Andy Gramm dhe flet për jetën nëpër festa dhe klube, e natyrisht është shumë ritmike, ndërsa video është punuar nga MAX Production.

Previous articleShqiptarët ia kthejnë shpinën Erdoganit, nisin ta duan kundërshtarin e tij
Next articleKëngëtaret tona që janë të sëmura me…