Home LAJME Arrestohet i shqiptari që prostituonte femra, kërkohej prej 10 vjetësh

Arrestohet i shqiptari që prostituonte femra, kërkohej prej 10 vjetësh

foto1Policia e Romës ka arrestuar sot një shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim që para 10 vitesh.

Gëzim Bullari ishte dënuar me 16 vjet burg, pasi akuzohej se kishte trafikuar femra nga Durrësi në Itali, ku i shfrytëzonte për prostitucion.

Për 43-vjeçarin ishte shpallur një urdhër-arrest ndërkombëtar dhe kërkohej nga Interpoli.

Previous articlePse ministri Hoxhaj nuk i bëri asnjë takim zyrtar Kryeministrit Thaçi në Gjermani!?
Next articleI gjenden 4 pako tritol në shtëpi, arrestohet