Home SHOWBIZ “As 5 pare” nga NRG Band

“As 5 pare” nga NRG Band

NRG Band ka sjellë për fansat e vet videoklipin më të ri që titullohet “As 5 pare”.

Kënga dhe videoklipi janë realizuar ne Prishtine në studion NRG Entertainment, ndërsa është lansuar në faqen zyrtare të grupit në YouTube.

Një klip mjaft interesant, në të cilin shihet frontmeni Besnik Qaka duke ecur nëpër shesh, teksa ndodhin gjëra interesante.

Previous articleSerwer: 23 anëtarët e BE-së nuk do ta pranojnë Serbinë
Next articleLeonora Jakupi bashkëpunim me Getin?