Home SHOWBIZ Aventurat e Dafina Zeqirit

Aventurat e Dafina Zeqirit

Këngëtarja atraktive, Dafina Zeqiri duket se është duke kaluar kohët më të mira, pasi po argëtohet pafund. Si një tip që i pëlqen aventurat, Dafina ka provuar edhe hedhjen nga lartësitë me parashutë.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka postuar disa fotografi derisa ka provuar dhe shijuar aventurën e hedhjes me parashutë. Sigurisht se këtë eksperiencë Duffy e ka ndarë me fansat e saj.

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që është duke përgaditur këngën e re të cilën pritet ta lansojë së shpejti.

Dafinaa

Dafiba 1

Previous articleUkraina në luftë, Rusia gati për sulm!?
Next articleDhurata: ‘Maca’ do të mbahet më shumë mend se ‘zogu’