Home SPORT Bayern ofron Shaqirin për Pogban

Bayern ofron Shaqirin për Pogban

Edhe skuadra e Bayern Munichut ka shfaqur interesim ta transferoj yllin e Juventusit, Paul Pogba. Gjilanit gjerman është i gatshëm të ofrojë Xherdan Shaqirin, Mario Mandzukicin dhe 20 milion euro për francezin.

Drejtuesit e Bayern Munichut janë të gatshëm t’i ofrojnë Juventusit mesfushorin Kosova, Xheran Shaqiri, sulmuesin Mario Mandzukic dhe 20 milion euro për ta transferuar në Allianz Arena Paul Pogban, raporton La Gazzetta dello Sport.

Por, sipas kësaj gazete kampioni i Italisë nuk është i interesuar për këmbim. Thuhet se ‘Zonja e Vjetër’ po synon ta shes reprezentuesin francez, dhe me parat e tubuara t’i blejnë Dzekon, Nanin, Cuadradon, Sahchezin, Di Marian, Moratan dhe Van Persien.

Previous articleJa deputetët që votuan kundër themelimit të Gjykatës Speciale
Next articleAktualisht në QKUK janë të shtrisë 16 të paraburgosur dhe të dënuar.