Home SHOWBIZ Bieber i tha kreut të Torontos: A ke marrë kokainë me vete?

Bieber i tha kreut të Torontos: A ke marrë kokainë me vete?

Këngëtari problematik, Justin Bieber, nuk ka hezituar të bëjë shaka me kryebashkiakun e Torontos, Rob Ford, kur e ka takuar në një klub nate.

Ford është i njohur për veprimet e tij të pazakonta duke përfshirë edhe deklaratat se ka tymosur marihuanë dhe kokainë.

Gjatë takimit mes tyre, Bieber e ka pyetur nëse ka marrë me vete kokainë që ta marrin bashkë.

Mirëpo, kjo nuk i ka pëlqyer aspak 44-vjeçarit, i cili thuhet të jetë revoltuar nga kjo pyetje dhe ishte zhdukur për një orë nga klubi, në mënyrë që të qetësohej.

Kreu i Torontos në muajt e fundit është duke pasur probleme serioze me vartësinë nga droga, saqë ka thënë se do të hyjë në një qendër rehabilituese për të shmangur këtë shprehi.

Previous articleLista që mund ta përçajë PDK-në
Next articleÇfarë të bëj kur kam uri?