Home SPORT CANA VËZHGOHET NGA MANCHESTER UNITED

CANA VËZHGOHET NGA MANCHESTER UNITED

canaLorik Cana ka shënuar një gol të bukur të dielën ndaj Fiorentinës.

Mbrojtësi 30 vjeçar është kthyer në protagonist. Sipas një faqe britanike Cana është i vëzhguar nga Manchester United dhe nga vetë trajneri David Moyes. Lajmi bëhet i ditur nga një burim i në klubin anglez. Cana mund të jetë zëvendësuesi i Nemanja Vidiç.

Lorik Cana ka luajtur më parë në Premier Ligë, në sezonin 2009-2010 ku u aktivizua me Sandërlendin.

Previous articleMOS PINI UJË ME LIMON
Next articleJahjaga priti në takim lamtumirës ambasadorin Lauka