Home SHOWBIZ Capital T bashkon forcat me Vedatin

Capital T bashkon forcat me Vedatin

caValës së produksioneve të reja muzikore duket se do ti bashkohet edhe një tjetër bashkëpunim. Me anë të një foto të publikuar në Instagram këngëtari i baladave Vedat Ademi është shprehur se së shpejti do të vi me një këngë të ri muzikor së bashku me reperin kosovar Capital T.

Të dy këta artistë janë mjaft të pëlqyer në zhnaret e tyre muzikore “Me bacën Trim @truekapo dhe mixey boy @shpendmix …Very very lovely song coming soon”, ka shkruar Vedati në foto duke theksuar se ngazëllimin për këtë bashkëpunim.

Por këngëtari nuk është shprehur se kur do të jetë publikimi i kësaj kënge

Previous articleSinan Vllasaliu s’ia fal Kuvendit që s’e nderoi Bekim Fehmiun
Next articleTë vjedhësh bankën me taksi!