SHOWBIZ articles

8073cedd697c6d267a8313c1f2469ddf_XL

TUNA ‘DRIDH’ JURINË ME ‘BELLY DANCE’

TUNA ‘DRIDH’ JURINË ME ‘BELLY DANCE’

Këngëtarja, Altuna Sejdiu Tuna ka shkëlqyer mbrëmë në natën e spektaklit ‘Dancing With the Stars’ me vallëzimin e radhës.Ajo së bashku me partnerin e saj kanë sjellë një ‘Belly dance’, përveq publikut, sallës, Tuna ka dridhur edhe jurinë. Për këtë pikë ajo mori pikët maksimale nga të gjithë anëtarët e jurisë, duke u shpalluri si

foto

Rita “nanadimreshë”, të gjithë i çon peshë

Rita Ora është “nanadimresha” më sexy në glob për momentin. Këngëtarja e famshme kosovare ka postuar para pak orësh një foto super sexy me kapelën e babadimrit. Por për dallim nga babadimrët e veshur trashë, Rita është zhveshur fort duke konfirmuar se për të nuk ka të ftohtë në pikën e dimrit. “Zonja babadimër” e

foto

A e gjeti Blero zëvendësimin për Teutën?! (Foto)

Blerim Muharremi, këngëtari nga Mitrovica që njihet edhe si Blero, pas ndarjes zyrtare nga aktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi, duket ka gjetur shoqëri të re. Të paktën kështu mund të thuhet duke u bazuar një fotografi të postuar në Instgram, ku ai dhe një femër e pa identifikuar shihen duke bërë qejf. Femra mbetet misterioze

bleona-xhenifer

Bleona: Kush duket më mirë? (FOTO)

Ekstravagantja Bleona Qereti ka postuar një foto me të njetin fustan si të Xhenifer Lopezit. Nuk dihet nëse Xhenferi ja ka dhënë vetëm për një foto Bleonës, apo Bleona e ka blerë fustanin e njetë. Si do që të jetë Bleona ka shkruar “Let’s play a game of ‘Who Wore It Better’” ” Kush është

1-I-del-ne-mbrojtje

I del në mbrojtje

Arta Bajrami ka reaguar ndaj kritikave që kolegët e saj i kanë bërë për dukjen e Bleona Qeretit në AMA. Ajo ka thënë se askush nuk mund ta gjykojë Bleonën për vendimet që ajo i merr, pasi që kjo gjë është vetëm e drejtë e saj dhe askush nuk mund t’ia mohojë Është kritikuar nga

1b1638229af9af60bfe9b5daa851bfc2_XL

ANGELA PREZENTON TË DASHURIN, BIZNESMENIN TURK 40 VJEÇAR

Modelja e njohur, Angela Martini ka shfaqur publikisht lidhjen e saj më të re. Për të gjithë meshkujt, Angela nuk është ‘single’. Ajo është në lidhje me biznesmenin turk 40 vjeçar Ali Baran Suzu. Modelja e bëri publike lidhjen me rastin e ditëlindjes së tij, përndryshe zërat se ajo është në një lidhje me një biznesmen

f25114c27c859d88e7881d2b7c04cd52_XL

BLERO E AFËRDITA, BASHKË PËR NJË PROJEKT TË RI

Kantautori Blero Muharremi dhe modelja Afërdita Dreshaj, janë mbyllur bashkë brenda stusios së inqizimit për të punuar në një projekt të ri, edhe pse kjo e fundit solli deklaratën se Blero është ‘single’ dhe se vajzat mund të vrapojnë pas tij. Duket se kjo nuk i ka penguar edhe shumë Bleros, i cili edhe pse

bebe45d6-11b9-499b-8aaa-771d3a326c3e---0-

GOLD AG PUBLIKON ‘SHQIPTAR 2′

Rep artisti i njohur, Gold AG ka publikuar verzionin e dytë të këngës ‘Shqiptar’. Edhe kësaj radhe ai shpërthen duke trajtuar temë sociale, ku kënga zgjatë plot 10 minuta. Klipi mund të cilësohet si një mini film, derisa në këngë Gold flet për vrasjen e Elvis Pistës, burgosjen e hoxhallarëve etj. Vetëm brenda pak orëve

Top