Home SHOWBIZ Çiftet më “shik” në Met Gala (Foto)

Çiftet më “shik” në Met Gala (Foto)

Ashtu si çdo vit dhe ne çdo ceremoni, edhe ne Met Ball zgjidhen çiftet me “chic” apo më në modë kur defilohet në tepihun e kuq.

Në këtë rast kishte shumë çifte por vëmendja më e madhe ishte fokusuar të Beyonce dhe Jay Z dhe të çifti i porsamartuar, Kanye West dhe Kim Kardashian.

Por, më të mirët në këtë rast ishin padyshim Beyonce me Jay Z, ndërkaq do të mbahen mend edhe Victoria Beckham dhe David që edhe kësaj radhe ishin veshur më shije dhe merrnin vëmendjen e publikut.

Për më shumë shikoni fotot:

Previous articleMajlinda shpërblehet me 68 mijë euro
Next articleIsa Mustafa takon Adelina Ismailin (Foto)