Home SHOWBIZ Çka po “ziejnë” Geti e Flori?

Çka po “ziejnë” Geti e Flori?

Dikur Flori Mumajesi dhe Getoar Selimi ishin bashkëpunëtor dhe miq. Dyshja kanë pasur disa bashkëpunime, që kanë rezultuar të sukseshme.

Por, së fundi u tha që ata janë hidhëruar mes vete. Dyshja ishin larguar shumë. Ka kohë që nuk janë parë sëbashku dhe nuk kanë bërë ndonjë duet. U tha se krejt çështja qëndron tek Elvana Gjata.

Tani sërish gjërat janë kthyer për së mbari. Flori dhe Geti janë bashkuar, këtë e vërteton edhe kjo foto e bërë vetëm para disa ditësh. Duket se në “kuzhinen e tyre muzikore” po “zihet” diçka e shijshme.

Previous articleShpend Ahmeti ia zbulon vendet e punës vëllait dhe dhëndrit të “Kamishit”
Next articleCilat shqiptare në “Playboj”