Home SHOWBIZ Dafina po shijon diellin në Shqipëri

Dafina po shijon diellin në Shqipëri

dDafina Zeqiri ka shfrytëzuar të kalojë disa ditë në Shqipëri pasi është e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit ‘6Ditë pa Ermalin’.

Këto ditë Dafina gjendet në Shqipëri dhe duket se po kalon kohë mjaft të mirë. Ajo ka treguar se është e ftuar në emisionin e ri të Ermal Mamaqit dhe se e kanë pritur shumë mirë.

Pasi në Shqipëri po mbizotëron një mot i nxehtë dhe me diell, Dafina ka shkfytëzuar këto rreze për t’u ngrohur pak dhe me këtë rast bëri edhe disa foto të bukura dhe plot me stil.

Ajo ka ftuar të gjithë fansat ta ndjekin emisionin i cili do të shfaqet të Shtunën mbrëma në Digitalb nga ora 22:00. Dafina është e ftuara e radhës në pjesën e Intervistës.

Previous articleLuana Vjollca emocionale në ‘Askush s’do ta besojë’
Next articleTymi i duhanit ngushton arteriet e fëmijëve