Home SHOWBIZ Dafina Zeqiri bëhet ‘’burrë’’

Dafina Zeqiri bëhet ‘’burrë’’

Është mabjtur ‘’Ballo verore’’, që organizohet tradicionalisht nga ‘’RTV 21’’. Edhe këtë vit në këtë ngjarje ‘’mondane’’ kanë marrë pjesë një mori njerëzisht, të gjithë miq dhe bashkëpuntorë të televizionit në fjalë.

E pranishme ka qenë edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila këtë herë ka vendosur të befasojë vërtet. Ajo, që njihet për elegance dhe veshje provokuese, ka vendosur të shfaqet plotësisht e mbuluar.

Dafina, ka veshur kostum me kollare. Këngëtarja seksi ngjante edhe femer edhe mashkull – njëkohësisht.

Megjithatë, gjatë një performance në skenë, Zeqiri ka shpërthyer, duke nxjerr në pah hiret e saj. Më pas, sërish i është kthyer kostumit të mbrëmjes, këtij me të cilin po e shihni në foto.

Previous articleEra Istrefi e dehur
Next articleJetoi 2 vjet mbi një pemë për ta shpëtuar atë