Home SHOWBIZ Dafina Zeqiri, seksi me kostum të zi

Dafina Zeqiri, seksi me kostum të zi

Këngëtarja më e përfolur Dafina Zeqiri, shpesh di të na habisë me veshje dhe pamjen e saj të çuditshme.

Por, këtë radhë ajo vjen me një stil, e që fansave duket se kjo u ka pëlqyer, pasi që këngëtaren e vlerësonin me nota të larta akademike.

Daffy ka publikuar disa foto të llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, ku tregon sharmin dhe dukjen e saj në një mbrëmje që kishte marrë pjesë në Prishtinë.

E veshur me një kostum dhe kollare, ajo tregonte një stil që i shkonte shumë dhe dukej seksi. Këngëtarja po festonte me miqtë e saj për të cilët kishte treguan se sa miq të mirë i ka.

Previous articleSHBA, bie mbështetja për Obama-n
Next articleMihrie Braha nuk ndalet