Home SHOWBIZ Dafina Zeqiri si në botën e ëndrrave, kërkon kadillak të viteve ’40

Dafina Zeqiri si në botën e ëndrrave, kërkon kadillak të viteve ’40

Secili prej nesh ka dëshira nga më të shumtat, ama këngëtarja Dafina Zeqiri ka shprehur një dëshirë e cila vlen shumë shtrenjtë.

Ajo ka kërkuar një kadillak të viteve 1940, e cila kushton 150 mijë dollarë.

Ende nuk dihet nëse dikush mund t’ia bëj realitet ëndrrën e saj, për të pasur makinën klasike.

Dafina Zeqiri, aktualisht është këngëtarja më në zë e momentit. Kohët e fundit, imazhet që ajo ka postuar në rrjetin Instagram, tregojnë qartë se këngëtarja mundohet gjithmonë e më shumë që të bëj forma sa më të mira trupore.dafina-1

Previous articlePolicia në aksion: Për tri ditë mbi 3 mijë e 500 gjoba në trafik
Next articleHapet ‘Panairi i Shkencës dhe Kulturës 2014’