Home SHOWBIZ Dhuarata Ahmetaj flet për ata që e shajnë

Dhuarata Ahmetaj flet për ata që e shajnë

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka deklaruar se kosovarët janë paragjykues.

Në një intervistë dhënë së fundi, ajo deklaron se ndihet e paragjykuar, por se nuk mërzitet shumë për ato çfarë thonë të tjerët për të.

‘’Po, paragjykojnë shumë. Më vjen keq ta them, po na jemi këta. Mua edhe më shajnë me komente. Se di qysh e merr guximin dikush me gjyku dikë që nuk e njeh personalisht?’’, ka thënë.

Ahmetaj, ka deklaruar se nuk është e vërtet që i fshin komentet negative.

‘’Le të shprehen, të shajnë. Nëse ata gjejnë kënaqësi duke e bërë këtë gjë, ta bëjnë edhe më tej. Më vjen keq për ata që këtë e kanë mënyrë argëtimi dhe kënaqësie’’, ka thënë e irituar Ahmetaj, e cila po shijon suksesin e këngës së fundit.

Sa I përket zhveshjes, këngëtarja këtë e ka cilësuar si ‘’pjesë e rolit’’.

dhurata1

Previous articleA e dini se…
Next articleKush është dashuria e Bleros?