Home SHOWBIZ Dhurata , elegante dhe seksi (FOTO)

Dhurata , elegante dhe seksi (FOTO)

Dhurata shumë herë ka ditur ta gjejë veten në ballinat e revistave të ndryshme vendore, ashtu sikurse edhe portaleve, për dukjen e saj shumë seksi dhe atraktive. Dhe, për po të njëjtat arsye ajo sërish gjendet në magazinën tonë.

Dhurata ka gjetur që ditën mjaft të bukur dhe me diell, ta përfundojë buzë perëndimit të tij.

Në Instagram ajo ka treguar se është në formën e saj jetësore. 21 vjeçarja ka zgjedhur një veshje ngjitur për trupin e saj, krahas bukurisë që reflekton perëndimin e diellit nga zyret e kompanisë Elephant, ambient që këngëtarja publikisht e ka shprehur si të preferuarin e saj.

Dhurata pritet që së shpejti të publikojë albumin e saj të ri, i cili do të titullohet sikur emri i saj “Dhurata”, teksa njihet si një prej atyre pak këngëtareve që duket natyralisht bukur edhe pa grim apo ‘make-up”. dhurata 2DHURATA 3DHURATA 4dhurata 1

Previous articleAnceloti: Reali i gatshëm për Barcën
Next articleTribunali do të prezantohet si gjykatë speciale