Home Uncategorized Ekskluzive: Dafina të sjellë videoklipin e “Time Out”

Ekskluzive: Dafina të sjellë videoklipin e “Time Out”

Këngëtarja kontraverse shqiptare, Dafina Zeqiri, do të sjellë shumë shpejt videoklipin e këngës “Time Out.

Burimet e Telegrafit mësojnë se Dafina është duke xhiruar videoklipin e ri në Amerikë.

Ajo pritet ta promovojë videoklipin e ri me t’u kthyer në Kosovë, që ajo e ka parlajmëruar kohë më parë.

Pos tjerash Dafina është duke e realizuar edhe një këngë tjetër të re që do ta lansojë me videoklip po ashtu shumë shpejt.

Videoklipi i këngës “Time Out” vjen pas suksesit që kënga pati. Ajo u mendua të jetë një ‘diss’ ndaj zhvillimeve dhe njerëzve që sulmonin kënëgtaren, por kënga doli të jetë një hit i vërtetë edhe pa videoklip. /RadioRINIA/

Previous articlePique: Ronaldon e çmend Messi
Next articleBeqaj: Do të kemi rritjen më të madhe ekonomike në rajon