Home SHOWBIZ Elvana Gjata kthehet “old school”

Elvana Gjata kthehet “old school”

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këto ditë disa nga fotot e saj më të reja gjatë një seti fotografik që ajo po zhvillon jashtë vendit.

Elvana kësaj here vjen me një stil old school, stil në të cilin e kemi parë shpesh kohët e fundit. Ajo kishte veshur një fund dhe bluzë të shkurtër ngjyrë portokalli, dhe flokët e gjatë i kishte mbledhur me një fjongo blu me motive.

Previous articleFMN-ja e ndihmon Ukrainën me 17 miliardë dollarë
Next articleCavani e Lavezzi drejtë Premierligës