Home SHOWBIZ Elvana Gjata, zhvishet tërësisht?

Elvana Gjata, zhvishet tërësisht?

Trendi i zhveshjes e ka pushtuar edhe këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata, e cila ka publikuar një fotografi krejtësisht nudo në Instagram, vetëm me një pasqyrë tek pjesët intime të trupit e cila i reflekton në një pjesë të fytyrës.

Kjo zhveshje ka qenë befasuese edhe për fansat për shkak që, Elvana nuk njihet për zhveshje të tepruara, qoftë në klipe apo edhe fotografi.

Nuk dihet nëse nëse në këtë fotografi është me të vërtetë Elvana por, nga reflektimi i fytyrës së saj në pasqyrë, vajza në këtë imazh ngjason tejet shumë me Elvanën dhe foto është publikuar nga profili zyrtar i Elvanës në Instragram.

Për të qenë sa më IN, duket se ajo i është bashkuar kolegeve, Dafina Zeqiri, Nora Istrefi etj, të cilat çdo ditë e më shumë, zhveshjen po e shohin si një hap për të arritur sa më shumë famë.

Previous articleÇfarë duhet të konsumoni për mëngjes?
Next articleMashtrimi i Ardit Gjebresë!?