Home SHOWBIZ Emina – krejt firmë

Emina – krejt firmë

Emina Cunmulaj padyshim se është modelja më e njohur shqiptare në botë.

Është tejet e angazhuar dhe e pëlqyer, edhe nga brendet më të mëdha botërore. Super-modelja, vazhdon të jetë aktive në pistat më të mëdha të modes.

Emina, edhe një herë ka pranuar se është e dashuruar në profesionin e saj. Ajo, shkruan se e adhuron modelimin, se është puna që e bën me dëshirën më të madhe në botë.

‘’Kosovarja’’, sjellë një nga fotot e fundit të Cunmulajt.

Sa për informacion, bukuroshja këtu ka të veshura këpucë të ‘’Chanel’’, syze të ‘’Prada’’, fustan të ‘’Stella Mc Cartney’’ dhe duket pranë një veture ‘’Rolls Royce’’.

Të kujtojmë që është e fejuar me një miliarder. 

emina1

Previous article“Hapat e Mi”, këngë motivuese nga Capital T dhe Vedat Ademi
Next articleKjo ndodh vetëm në Korenë e Veriut: Mendoja se Kim Il Jong ishte Zot!