Home SPORT Ferguson e bën formacionin për Olimpiakosin!

Ferguson e bën formacionin për Olimpiakosin!

Sir Alex Ferguson është parë sot në stërvitjet e Manchester United. Ish trajneri i kësaj skuadre është parë sot së bashku me shefin e skuadrës, David Gill.

Dy drejtuesit e lartë të skuadrës thuhet se kanë ftuar David Moyesin sot në një takim urgjent.

Madje burime brenda skuadrës shkruajnë se pikërisht Alex Ferguson ka ndërhyrë në punën e Moyesit duke i propozuar formacionin dhe taktikat për sfidën e sotme ndaj Olimpiakos.

Nuk raportohet se është diskutuar shkarkimi i mundshëm i Moyes, por vetëm e ardhmja e skuadrës.

Previous article1 në 100 shqiptarë fiton azil politik në Gjermani
Next article20-vjeçarja rome kërkon të shesë fëmijën për 1 mijë euro