Home Kuriozitete Fiksimi për vdekjen i sjell … një burrë pasanik

Fiksimi për vdekjen i sjell … një burrë pasanik

Fiksimi i saj pas vdekjes bëri që ajo të dilte në të gjithë mediat në Rumani.

Vajza bukuroshe kishte bindur një doktor se ishte studente mjekësie, vetëm që të hynte dhe të bënte autopsinë e një trupi të vdekur.

Foto e Mihaela Zagrean, 23 vjeç, me duart në trupin e një të vdekuri, bëri xhiron e botës dhe familja e viktimës ngriti një akuzë ndaj saj.

Por mos mendoni se asaj i kanë shkuar gjërat keq.

Ajo u kthye në kult për shumë meshkuj dhe adhurimi ndaj saj i ka sjellë edhe frytet.

Tani ajo është martuar me një pasanik, që ishte një admirues i madh i saj.

Mihaela thotë se i shoqi është gati që t’i plotësojë të gjithë dëshirat e saj.

Si fillim i ka ofruar një seri ndërhyrjesh kirurgjikale për të pasur një trup sa më seks dhe një mace që kushton rreth 1500 euro.

1

2

3

4

5

Previous articleTë bësh hite si Dhurata
Next articleHajdutja më e famshme në botë, del në “pension”