Home SHOWBIZ Fotografia pa grim e Adelinës, montazh? (Foto)

Fotografia pa grim e Adelinës, montazh? (Foto)

Nëpër rrjetet sociale është duke qarkulluar një fotografi, në të cilën pretendohet se gjendet Adelina Tahiri pa grim.

Megjithatë, në një postim në faqen e këngëtares në Facebook thuhet se kjo fotografi është montazh dhe se nuk ka të bëjë me dukjen e njërës prej femrave më joshëse të estradës sonë.

“Në ndërkohë shumë faqe kanë postuar një foto që nuk ka lidhje me dukjen time pa grim, absolutisht shihet që është montim. Ja për të gjithë fansat një foto se si në të vërtetë duket Adelina pa grim!”, shkruan në Facebook, ku i është bashkëngjitur edhe fotografia e mëposhtme.

Ndërkaq, ne ju sjellim një fotografi në të cilën këngëtarja nga Shkupi është e grimosur.

Previous articleBB Poqi me klip të ri
Next articleNis plot shkëlqim Java e modës në Kosovë