Home SHOWBIZ Genta, bukur me veshje sportive

Genta, bukur me veshje sportive

Këngëtaren bukuroshe, Genta Ismajli, jemi mësuar që thuasje çdo herë ta shohim të “stolisur” me make up, dhe me një style skenash. Por atë rrallë herë e kemi parë në veshje sportive dhe pa make up.

Ajo së fundmi, në rrjetin social Facebook, ka postuar një foto në të cilën duket e lumtur dhe me një pamje shumë të ëmbël.

Megjithatë, fansa të ndryshëm të Gentës, padiskutim që ndonjëherë Gentën duan ta shohin thjeshtë të “thjeshtë”./Indeksonline/

Previous articleFule: MSA, hapi i parë, ka shumë punë për tu bërë
Next articleHashim Thaçi: Një Parlament që s’mund ta formojë ushtrinë e vetë, është e pakuptimtë të ekzistojë