Home SHOWBIZ Genta thotë SHUJ!

Genta thotë SHUJ!

Genta Ismaili po rikthehet, këtë herë në trio, bashkë me Adrian Bujupin dhe Dj Dalool.

Ende pa u edituar kënga dhe klipi I ri, kanë nisur komentet. Shumë njerëz po e përflasin ‘’singlin’’ e ri të këngëtares së famshme. Disa, e kanë gjykuar keq stilin e saj, I cili mendohet se është shumë transparent.

Genta, është informuar për reaksionet që kanë ngjallur fotot e dala nga shesh-xhirimet dhe siç merret vesh është irituar pak.

Këngëtarja, si kundërpërgjigje ka postuar një foto me shenjën ‘’Shhhh…’’

Se cilat do të jenë reagimet që do të pasojnë pas shenjes ‘’Shuj’’, drejtuar atyre që kanë hapur gojë ende pa e parë produktin final, mbetet të shihet më tej… 

Previous articleDasma kthehet në masakër, vritet nusja
Next articleLDK refuzon familjarisht Gecët