Home Kuriozitete Gruaja e shëtit burrin si qenin

Gruaja e shëtit burrin si qenin

Banorët e qendrës së Londrës këtë mëngjes janë befasuar kur kanë parë një grua duke “shëtitur” një burrë i cili ecte ngjashëm me qenin.

Me kravatë rreth qafës me ngjyrë vjollce, burri po luante rolin e qenit derisa “pronarja” po ecte plotë krenari dhe nuk brengosej për burrin.

Përdoruesit e rrjetit social “Twitter” bënë shaka me fotografitë duke thënë se burri ndoshta nuk i kishte larë enët mirë dhe për këtë është dënuar.

Previous articleLyrical Son, reperi që refuzoi bashkëpunimet me femra
Next articleNën hetime, të gjithë dyqanet që mbajnë markat Nike, Adidas dhe Tom Tailor