Home LAJME Haradinaj: Ata që duan të më pengojnë, do të dalin humbës

Haradinaj: Ata që duan të më pengojnë, do të dalin humbës

Unë jam më së miri i pozicionuar, jam më në qendër dhe nuk kam hequr dorë nga kandidatura dhe ata që duan me pengu këtë kandidaturë do të dalin humbës, unë kam disa mos pajtime me ndërkombëtarët. Mos pajtimet me ta, janë vetëm se si të përbëhet Qeveria tha ai.Haradinaj pranon se ky vendim i Gjykatë Kushtetutës e ka ndryshuar Bllokun nga brenda.Këto deklarata Haradinaj i bëri gjatë një vizite në Deçan.

Previous articleTakohen njeriu më i gjatë dhe më i shkurtër në botë (FOTO/VIDEO)
Next articleVuk Drashkoviq: Pavarësia e Kosovës është realitet