Home LAJME I hynë me dhunë në shtëpi, i marrin para dhe ari

I hynë me dhunë në shtëpi, i marrin para dhe ari

Policia e Kosovës njofotn se persosna të dyshuar kanë hyrë me dhunë në shtëpinë e një qytetari serb të Kosovës, në Graçanicë.

Aty kanë marrë 2 mijë e 500 euro para të gatshme, dhe ari në vlerë prej 1 mijë e 780 euro. Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa njësitet policore janë duke hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës.

Previous articleTërmet në Shqipëri, tronditje edhe në Maqedoni
Next articleAs me Shqipërinë, as me Austrinë, por me Kosovën