Home SHOWBIZ Ingrid Gjoni modele apo këngëtare?

Ingrid Gjoni modele apo këngëtare?

Ingrid Gjoni I ka kaluar të tridhjetat, është bërë nënë dhe padyshim që ka ndryshuar shumë, mirëpo këtë fakt nuk po ja pranon vetes.

Ndonëse është bërë ‘’kategori e rëndë’’, pasi ka shtuar mjaftë kilogram, ajo ende e sheh veten si ‘’super seksi’’.

Në botën e show-bizit, fillimisht u prezantua si modele, më pas si këngëtare. E, tash kur muzika s’po I ecën fort mirë, ka vendosur të ‘’hidhet’’ prap në modelim, dhe jo se ka oferta, por thjesht për të mbetur në qender të vëmendjes.

Këto ditë ka realizuar një mori setesh fotografike, të cilat janë shprendarë me të madhe.

Bie pyetja: Këngëtare, modele, apo…?

ingridi

ingrid2

Previous articlePolicia Krasniqit: Qiti faktet
Next articleVajza (12) dhe djali (13) bëhen prindër