Home SHOWBIZ Ingrid Gjoni nga krevati në rrugë

Ingrid Gjoni nga krevati në rrugë

ingritKëngëtarja Ingrid Gjoni është bërë nënë dhe sikur ka humbur pak treg. Këngëtarja po tenton që të mbetet në qender të vëmendjes edhe me poza seksi.

Pasi me këngë e klip nuk po i shkrep aq sa duhet, Gjoni tash po i përdor “armët” e tjera: zbulimin, joshjen…Së fundi kemi parë shumë foto “hot” të saj.

Këngëtarja që i ka prerë flokët shkurt në tentim për të ndryshuar imazhin, këto ditë ka pozuar e mbuluar vetëm me një pëlhurë të kuqe, ndërkohë që vërehen pjesët intime nga trupi lakuriq.

Pëlhura duket si qarqaf nate.

Previous articleNesër me shi
Next articleEdhe dy muaj paraburgim për Delibashiqin