Home SHOWBIZ Jonida Maliqi sfidon motin, “sjell” pranverën

Jonida Maliqi sfidon motin, “sjell” pranverën

Këngëtarja Jonida Maliqi është shquar gjithnjë për stilin e saj të veçantë dhe me shije të të veshurit.

Edhe këtë herë duket se ajo ka “sjellë” pranverën nëpërmjet veshjes së saj, pavarësisht se koha ende po tregohet tekanjoze me temperaturat.

Maliqi kishte veshur një këmishë plot lule dhe ngjyra të kombinuara me një palë pantallona blu dhe këto foto të realizuara në Tiranë, i ka postuar në faqen e saj në Instagram.

Previous articleIsa Mustafa takon Adelina Ismailin (Foto)
Next articleKryeshtegtari ndërpret rrugëtimin drejt Brukselit