Home SHOWBIZ Kë e takojë Genta Ismaili në Prizeren?

Kë e takojë Genta Ismaili në Prizeren?

Së shpejti publiku shqiptar do të ndeshet me Genten, Adrian Bujupin dhe Dj Dalool, në klipin e këgës së përbashkët, skenat e të cilit tashmë kanë përfunduar.

‘’Indeksonline’’ merr vesh që video është incizuar në vende të ndryshme, kryesiht në ambiente të hapura. Genta, Ardiani dhe Dalool kanë udhëtuar edhe deri në Prizren për të xhiruar disa skena.

Genta, takojë edhe disa nga banorët e qytetit të bukur të Prizrenit, të cilët kanë pasur mundësinë që ta shohin nga afër, e bile edhe të bëjnë foto me të. Dihet që ajo është shumë e afërt me publikun, andaj nuk I ka refuzuar kërkesat për foto, ndonëse ka qenëse ka qenë duke xhiruar.

Thuhet që kjo këngë do të qel sezonin veror për Genten, e cila sivjet feston 10 vjetori e karrieres.

Previous articleAdelina Berisha – shumë bionde
Next articleReali e humbi titullin, por edhe yjet e skuadrës!