Home SHOWBIZ Kim edhe zyrtarisht është e martuar

Kim edhe zyrtarisht është e martuar

Kim Kardashian dhe reperi Kanye West tashmë janë martuar edhe zyrtarisht.Pasi u përfol se çifti do të martohej gjatë kësaj jave, një burim i ka treguar ekskluzivisht revistës ‘Life and Style Weekly’ se kjo nuk është një thashetheme…

Kim Kardashian dhe reperi Kanye West tashmë janë martuar edhe zyrtarisht.

Pasi u përfol se çifti do të martohej gjatë kësaj jave, një burim i ka treguar ekskluzivisht revistës ‘Life and Style Weekly’ se kjo nuk është një thashetheme dhe se çifti tashmë janë Zoti dhe Zonja West.

Previous articleMe Titon deri në fund!
Next article​Përçarjet PDK-“Nisma” prekin edhe veteranët e Pashtrikut