Home SHOWBIZ Kim Kardashian dhe xhinset e saj

Kim Kardashian dhe xhinset e saj

Kim Kardashian është shfaqur me një stil ndryshe në Los Anxhelos të hënën.

Ajo është par me një palë xhinse të grisur dhe me një xhaketë të bardh.
Motra e saj Kourtney ishte veshur me një stil më konservativ me një këmishë të bardhë dhe një fund lëkure.

Motrat Kardashian u panë duke blerë pije Starbucks.

Previous articleKivanc Tatlitug, ”Dashurinë e vërtetë nuk gjënë dot tek kolegët”
Next article12 hapa që vlejnë për t’u ushqyer shëndetshëm