Home SHOWBIZ “Kosovarja” zbulon burrin e Çiljetes

“Kosovarja” zbulon burrin e Çiljetes

Prej kohësh njerëzit pyesin se me kë e ka Çiljeta të birin, Fernandon, i cili tashmë i ka mbushur një vit.

Krejt ajo çfarë dihet është e dhëna se ai është arkitekt amerikano-latin, i cili kishte ardhur me punë në Tiranë dhe në të cilin këngëtarja ishte dashuruar marrëzisht.

Bukuroshja asnjëherë nuk ka pranuar të flasë për të, duke dashur që ta ruajë privatësinë e tij.

“Kosovarja” për herë të parë zbulon pamjen e babait të Fernandos, gjegjësisht partnerit të këngëtares.

Ja kush është Tomasi i Çilit.

Cili

Previous articleKush po e ofendon Drenusha Latifin?
Next articleKush i’a “mbushi” hundët gjakë Era Istrefit?