Home LAJME Kryeministri Rama nesër në Pejë

Kryeministri Rama nesër në Pejë

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë nesër një vizitë në Pejë, Kosovë, ku do të marrë pjesë në një aktivitet biznesi, me qëllim bashkëpunimin mes bizneseve të Shqipërisë dhe atyre të Kosovës.

Kryeministri do të vizitojë Pejën me ftesë të biznesmenëve kosovarë, me qëllim bashkëpunimin mes bizneseve të Shqipërisë dhe atyre të Kosovës

Previous article“Aeroplan” e Arilenës, kushtoi 30 mijë euro
Next articleUshtarakë amerikanë në bazën ushtarake serbe te Bujanoci