Home SHOWBIZ Kujt po i’a tregon gishtin e mesit Eneda Tarifa?

Kujt po i’a tregon gishtin e mesit Eneda Tarifa?

Këngëtarja dhe prezantuesja simpatike, Eneda Tarifa, shquhet për zërin e saj të ëmbël.
Njëkohësit vlerësohet edhe për seriozitetin e saj para publikut. Në një foto të postuar së fundmi, Eneda tregon se si i është derdhur kafeja, me ç’rast i ka ngjasuar me gishtin e mesit, andaj edhe ka bërë foto të ngjashme.

Previous articleArgjentina Ramosaj “mes” dy meshkujve (Foto)
Next article7 gjërat e këqija që mund t’ua bëni veshëve tuaj