Home SHOWBIZ Kush i’a “mbushi” hundët gjakë Era Istrefit?

Kush i’a “mbushi” hundët gjakë Era Istrefit?

Këngëtarja simpatike, Era Istrefi, në rrjetet sociale, ka postuar një foto të frikshme, teksa hundët e saj rrjedhin gjakë. 

“Keep calm”, është mbishkrimi i fotos që shihni. Nuk dihet nëse Era ka pësuar një “aksident”, apo e ka fituar si “dhuratë”.

Megjithatë, urojmë Era të shërohet sa më shpejt, dhe të na sjellë ndonjë risi në tregun e muzikës.

Previous article“Kosovarja” zbulon burrin e Çiljetes
Next articleZgjedhjet në nëntor, FAK-u në legjislaturën e ardhshme