Home SHOWBIZ Kush po e ofendon Drenusha Latifin?

Kush po e ofendon Drenusha Latifin?

Këngëtarja seksi, Drenusha Latifi, e cila pak kohë më parë ka treguar se i ka dhënë fund lidhjes së saj, duket se po hasë në ofendime nga ana e kundërt.

Kështu të paktën të bën të mendosh një mbishkrim që e ka lënë këngëtarja në faqen e saj zyrtare në ‘facebook’, ku kishte shkruar. Mos ofendooooooo!!! Një ditë kur nisesh me mirupafshim shko…”, ishte ky mbishkrimi i saj, pranë video këngës së baladës së fundit të këngëtares Loreta Kaqka-Lorit, ‘Ndahen njerëzia’.

E ndonëse ky mbishkrim nuk mbet pa u vërejtur nga fansat e saj, mund të shihet që një numër i madh e mbështesin këngëtaren, derisa sa i japin kurajë të vazhdojë më tej dhe të kaluarën ta lë pas shpine.

Previous articleZogu i Dhuratës ‘mjaullon’ mjau, mjau
Next article“Kosovarja” zbulon burrin e Çiljetes