Home SHOWBIZ Luana Vjollca emocionale në ‘Askush s’do ta besojë’

Luana Vjollca emocionale në ‘Askush s’do ta besojë’

lllLuana ka lansuar këngën e re me klip. ‘Askush s’do ta besojë’, siç është shprehur Luana, është ‘këngë e shpirtit tim’.

Vërtetë emocionale Luana në këngën dhe videoklipin e saj të ri.

Kënga, e punuar nga Elgit Doda me tekst të Olti Curri, është një këngë e ndjërë dhe e ngadaltë, që nxjerr një baladë shumë të bukur.

Ndërsa video është punuar nga ProVideo, me skena të gjiruara kryesisht natën, të cilat shfaqin Luanën të bukur, të mërzitur e diku-diku duke qarë.

Disa skena e paraqesin atë gjatë mbrëmjes në ujin e ftohtë të detit të Shqipërisë.

Previous articleEdhe Presidentja me ‘selfie’
Next articleDafina po shijon diellin në Shqipëri