Home SHOWBIZ Marina pro bashkëjetesës para martesës

Marina pro bashkëjetesës para martesës

Superylli shqiptar, Marina Vjollca, ka deklaruar së fundmi në një intervistë për Telegrafin se ajo është pro bashkjetesës

Bukuroshja bjonde e cila njihet si një prej femrave më tërheqëse shqiptare, ka dhënë një intervistë për Telegrafin, ku ka folur për jetën e saj private dhe shumë detaje tjera.

E pyetur se si e sheh ajo bashkëjetesën si koncept në krahasim me martesën, thotë se janë dy përkufizime të përafërta.

“Jam pro të dyjave, fillon tek bashkëjetesa dhe përfundon tek martesa. Hapi më i rëndësishëm në jetë është krijimi i familjes, e para kësaj duhet të jesh e bindur se me kë do ta krijosh “mbretërinë tënde të vogël”, ka theksuar Marina.

Ajo shtoi se ka arritur të fshehë mirë jetën private të saj, të cilën e konsideron të shenjtë.

Previous articleLyrical Son: Casp, reperi më i shpejt shqiptar
Next articleTë shtunën klipi i ri nga Yllka