Home SHOWBIZ Mariza Ikonomi në shtratin e Enver Hoxhës!

Mariza Ikonomi në shtratin e Enver Hoxhës!

Është hapur pas shumë vitesh izolim ish-vila e Enver Hoxhës.

Mbrëmë rreth orës 20:00 shumë artistë kanë vizituar këtë ambjent i cili është quajtur si një rezidencë me vlerë artistike. Nuk kanë munguar fotot e shumta dhe njëra nga artistet që ka bërë pubike këto foto është edhe këngëtarja Mariza Ikonomi. Ajo ka shpërndarë disa foto në Instagram duke u rehatuar në ambientet  e kësaj vile, si në shtrat, në banjo dhe në dhomën e ndenjes,këngëtarja simpatike e ka lënë edhe një mbishkrim. “Tek dhoma e Xhaxhit Enver!!!”, ka shkruar nën foton e publikuar Ikonomi.

mariza

Previous article​40 ditë burg për qytetarin që lajmëroi rrejshëm kundër gjyqtarit
Next articleRita Ora “cullak” për Terry Richardson