Home Kuriozitete Martesë masive me gratë e…Al Assad

Martesë masive me gratë e…Al Assad

Një martesë masive në hotel “Dama Rose” në Damask, me gratë e lidhura me ushtarët e Bashar Al Assad ka ndodhur gjatë së dielës.

Përvec luftës në Siri ndodhin edhe gjëra të tjera.

Në një hotel të Sirisë, ushtarët e Bashar Al Assadit janë martuar të gjithë me të dashurat e tyre.

Të veshura me vello ato kanë festuar deri në orët e vona të natës.

Previous articlePërkëdheljet stimulojnë ngopjen dhe vetëkontrollin
Next articleBiblioteka origjinale ku mund të vendosni librat (Foto)