Home SHOWBIZ Mburret Nora Istrefi

Mburret Nora Istrefi

nora2Duket se Norës nuk është duke i bërë shumë përshtypje skandali me dështimin e projektit të fundit të motrës së saj Erës.

Që të tri motrat u paraqitën në klipin e Erës, por që asgjë nuk shkoi ashtu siq e kishin planifikuar ato. Në vend të famës ato gjetën dështimin, për shkak se video u cenzurua nga televizionet kosovare, si pasojë e lëvizjeve provokuese dhe të tepruara të motrave Istrefi, që ndryshe u quajtën edhe motrat Kardashian.

Por, kjo Norën nuk e ka mërzitur, përkundrazi ajo ndjehet krenare, pasi në rrjetin social Instagram ajo ka postuar këtë fotografi së bashku me Nitën dhe Erën dhe ka shkruar se mburret me to.

Nora Era Nita

Previous articleNORA E NITA ME NJË PALË BIKINI
Next articleADELINA “ZHVISHET” PARA PASQYRES